Nieobliczalni - strona nieoficjalna

pon.

Koniec rywalizacji

• autor: Nieobliczalny_1906, 2012-04-29 15:44

W drugim dniu turnieju, zabrakło nam 1 bramki więcej w ostatnim meczu i pożegnaliśmy się z turniejem zajmując 3 miejsce w swojej grupie.

Więcej w rozwinięciu...

Na początku drugiego dnia zmagań mieliśmy ogromne problemy z uzbieraniem składu. Dość powiedzieć, że przystąpiliśmy z 1 napastnikiem w składzie do grania.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z "Ekipą Reymontową". Ku naszemu zdziwieniu wszystko poszło łatwo i przyjemnie. Po koncertowej grze i wykorzystaniu wszystkich błędów rywali wygraliśmy 6-1. Był to nasz najlepszy mecz na tym turnieju.

W drugim meczu zmierzyliśmy się z "I tak wygramy", drużyną, z którą na codzień rywalizujemy w lidze. Występują tam pod nazwą "KS Planty". Mecz nie ułożył się po naszej myśli i szybko stracone dwie bramki ustawiły ten mecz. Co prawda udało nam się strzelić kontaktową na 1-2, lecz nie było czego bronić i ruszyliśmy do ataków nadziewając się raz po raz na kontry rywali. Ostateczny wynik to 1-5.

W ostatnim meczu zagraliśmy z drużyną "Jana Division". Był to mecz o bezpośredni awans z grupy. Przeważaliśmy praktycznie całe spotkanie, jednak po jednej, jedynej akcji rywali z kontry straciliśmy bramkę i praktycznie było już wiadomo, że odpadamy z turnieju. Udało nam się doprowadzić do remisu, jednak zabrakło nam tej jednej bramki więcej w tym meczu, by cieszyć się z awansu do półfinału.

W finale turnieju zmierzyły się dwa zespoły z naszej grupy, tak więc można śmiało powiedzieć, że trafiliśmy do najcięższej z możliwych grup. Turniej wygrała ekipa "I tak wygramy" pokonując w finale drużynę "Jana Division"

Nasze dzisiejsze wyniki i strzelcy bramek (w nawiasach asystenci):

Ekipa Reymontowa 1-6 Nieobliczalni
Marcin Kokoszka
Marcin Kokoszka (Mateusz Skowronek)
Michał Ogiński (Mateusz Skowronek)
Bartłomiej Jarotek (Marcin Kokoszka)
Michał Ogiński (Marcin Kokoszka)
Marcin Kokoszka (Nikodem Włodarz)

I tak wygramy 5-1 Nieobliczalni
Marcin Kokoszka (Michał Ogiński)

Nieobliczalni 1-1 Jana Division

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Mundalieros 0:1 Nieobliczalni
Dzikusy 0:3 Nieobliczalni