Nieobliczalni - strona nieoficjalna

pon.

Inauguracyjne zwycięstwo!

• autor: Nieobliczalny_1906, 2012-03-24 23:43

Na nic zdały się przedmeczowe zapowiedzi drużyny rywali o pewnym zwycięstwie nad nami. Pierwszy mecz w tym sezonie wygraliśmy (jakby mnie patrzeć) pewnie 9-7.

Więcej w rozwinięciu.

Na inauguracyjny mecz w tym sezonie w Lidze Bocheńskiej przyszło nadspodziewanie dużo zawodników, było nas 11 albo 12. Mecz rozpoczęliśmy od wzajemnego badanie się z przeciwnikiem. Pierwszą bramkę w lidze strzelił dla nas Krzysiek po asyście Ogina. Po chwili było już 2-0 i zaczęliśmy grać radosny futbol. Nikt nie zwracał uwagi na swoje pozycje i każdy grał gdzie chciał. I tak oto straciliśmy pierwszą bramkę w lidze(dość fartowną). Potem na boisku nie działo się za wiele i wynik do przerwy 4-2 dla nas :)
Druga połowa to dalsza, wyrównana gra po obu stronach. Ładne akcje przeplatały się ze zdezorganizowaną tego dnia obroną, ale jednak pod koniec meczu wygrywaliśmy już 9-4. Wtedy w nasze szeregi wdarło się już luzactwo i mecz zakończył się wynikiem 9-7. Warto jednak cieszyć się z tego rezultatu ponieważ 3 pkt na inauguracje ligi są nasze!
Pod koniec meczu zaczęły się płacze ze strony przeciwnej że niby przedwcześnie skończyliśmy mecz (sam proponowałem grać 2x 45 min ale chcieli 2x 35min) i że boimy się porażki. No cóż, to już nie nasz problem. Warto jednak zaznaczyć 2 rzeczy. Jedna, że Mateusz S. (Tynia) z 2m nie trafił do pustej bramki, oraz że mieliśmy za dużo graczy na zmianę co wybijało nas z rytmu gry. Ale wygraliśmy i to się liczy :))

ps. Obiecałem Skrzypciowi "2 słowa" o nim. W statystykach pomeczowych może i nie zabłysnął ale na boisku zabłysnął za to swoją klatą, na którą zapewne poleciały by wszystkie panny zgromadzone na stadionie (problem w tym tylko, że żadnej tam nie było) ;))

Bramki dla Nieobliczalnych strzelili (w nawiasie asystenci):

Krzysztof Rysak (Michał Ogiński)
Marcin Kokosza (Bartłomiej Jarotek)
Wojciech Cisak
Marcin Chudy (Wojciech Cisak)
Wojciech Cisak (Marcin Chudy)
Krzysztof Rysak (Wojciech Cisak)
Marcin Chudy (Krzysztof Rysak)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Mundalieros 0:1 Nieobliczalni
Dzikusy 0:3 Nieobliczalni